Özer Yazılım Tahsilat Programı

Özer Yazılım Tahsilat programı Call Centerlar, Avukatlık büroları, küçük çaplı satış ofisleri vb. işletmelerdeki satış ve tahsilat işlerini takip edebileceğiniz bir programdır.

Program sizi kırtasiye masraflarından kurtarır. Tahsilat veya satışlarınızı çok uzun zaman ve emek harcayarak kalem kitap veya Excel ile takip etmek yerine size alternatif ve çok hızlı bir çözüm yolu sunar.

Özer Yazılım Tahsilat Programı hiçbir kurulum gerektirmez. Bilgisayarınızda yer kaplamaz.Web üzerinden çalıştığı için dünyanın neresinde olursanız olun programa ister tabletinizden, ister bilgisayarınızdan, ister cep telefonunuzdan erişebilirsiniz.

Program ile ilgili fikir edinmek için www.ozeryazilim.com/tahsilat adresinden programı inceleyebilirsiniz.

Özer Yazılım Tahsilat programını satın alan işletmelere ücretsiz olarak web sitesi hizmeti sunulmaktadır.

 

Web Site Tasarımı
Web sitenizi istediğiniz tasarımda, istediğiniz ihtiyaca uygun olarak hazırlayalım.

Yaptırmak istediğiniz web sitesiyle ilgili fiyat teklifimizi, fikirlerimizi almak için bize ulaşın.

Şirketiniz için Özel Yazılım
Şirketiniz için özel bir yazılıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle iletişime geçin şirketiniz için en kullanışlı yazılımları oluşturalım... web tasarım, web tasarım, Web tasarım, ucuz web sitesi, özer Bilgisayar yazılım, yazılım
Seo Çalışması
Web sitelerinin arama motorlarında ( Google, Yandex, Bing, Alexa vb.) üst sıralarda çıkması için yapılan çalışmalara SEO (Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyonu) denir.
Özer Bilgisayar Yazılım olarak Web sitenizin Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkması için çalışıyoruz ve en iyi iyileştirme tekniklerini kullanıyoruz.