Yemek Sipariş Sistemine farklı bir bakış. Alternatif!
Artık daha çok kazanın!

Türkiye'de yemek sipariş, market sipariş ve su sipariş sektöründe tekel konumunda olan yemeksepetine rakip her gün başka başka firmalar çıkıyor fakat rakip firmalarında söylemleri ve politikaları tekel firmayı aratmıyor.

Sektörde faaliyet gösteren binlerce işletme (restoran, su bayii, market) tekel konumunda olan firmaya bağımlı olmuş durumda.

Fakat oburiks.com bu sektöre çok farklı bir alternatif olarak girdi ve işletmelere bağımsız bir platform oluşturdu.

Tamamen ücretsiz, komisyonsuz, şartsız, koşulsuz bu sistemde restoranlar, marketler, su bayiileri vs. ürünlerini sergileyebilip, ücretsiz online sipariş sistemini rahatlıkla kullanabiliyorlar.

Restoran ve küçük esnaf, marketler için bir çatı görevi üstlenen oburiks.com da yer alabilmek içinse işletmenizin bilgilerini ve ürünlerini sisteme eklemeniz gerekiyor.

Bunun için şu sayfadaki iletişim bilgilerini kullanarak yetkililere ulaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz!

https://www.oburiks.com/hakkimizda.php
Bu yazı 4880 kez görüntülendi.
Konuya yorum yapın.
Konuyla ilgili yorumlar
Web Site Tasarımı
Web sitenizi istediğiniz tasarımda, istediğiniz ihtiyaca uygun olarak hazırlayalım.

Yaptırmak istediğiniz web sitesiyle ilgili fiyat teklifimizi, fikirlerimizi almak için bize ulaşın.

Şirketiniz için Özel Yazılım
Şirketiniz için özel bir yazılıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle iletişime geçin şirketiniz için en kullanışlı yazılımları oluşturalım... web tasarım, web tasarım, Web tasarım, ucuz web sitesi, özer Bilgisayar yazılım, yazılım
Seo Çalışması
Web sitelerinin arama motorlarında ( Google, Yandex, Bing, Alexa vb.) üst sıralarda çıkması için yapılan çalışmalara SEO (Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyonu) denir.
Özer Bilgisayar Yazılım olarak Web sitenizin Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkması için çalışıyoruz ve en iyi iyileştirme tekniklerini kullanıyoruz.