Hangi Hosting firmasını kullanmalıyım?

Bu konu genelde forumlarda çok fazla konuşulur. Hangi domaini tercih etmeliyim? Herkesin bu konuda bazı fikirleri var. Özer yazılım olarak bizde kendi tecrübelerimize dayanarak size bu konuda biraz fikir verelim.

Hosting seçiminde İngilizce bilmiyorsanız ve bu konuda çok bilgili değilseniz, başlangıç aşamasındaysanız size Türkiye' de Güzel Hosting firmasını önerebilirim. Müşteri desteği gayet yeterli. Açtığınız ticket' a kısa sürede cevap veriyorlar ve sunucuda birçok eklenti seçenekleri mevcut. Fiyat çok uygun. 

Yurtdışı firmalarından ise Godaddy firmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Sitenize zaman zaman ulaşamazsınız ve destek verecek birini asla bulamazsınız. Mesajlaşma sistemi yok kendilerini sadece telefonla arayabiliyorsunuz. Bunun yerine Host Gator firmasını tavsiye ederiz. Hızlı sunucuları ve kısa sürede verilen teknik desteği ile bence öncelikle  tavsiye edeceğimiz firmadır. Fakat fiyatlar yüksek.

Özer yazılım Güzel Hosting sunucularında barındırılmaktadır.

Bu yazı 7508 kez görüntülendi.
Konuya yorum yapın.
Konuyla ilgili yorumlar
Web Site Tasarımı
Web sitenizi istediğiniz tasarımda, istediğiniz ihtiyaca uygun olarak hazırlayalım.

Yaptırmak istediğiniz web sitesiyle ilgili fiyat teklifimizi, fikirlerimizi almak için bize ulaşın.

Şirketiniz için Özel Yazılım
Şirketiniz için özel bir yazılıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle iletişime geçin şirketiniz için en kullanışlı yazılımları oluşturalım... web tasarım, web tasarım, Web tasarım, ucuz web sitesi, özer Bilgisayar yazılım, yazılım
Seo Çalışması
Web sitelerinin arama motorlarında ( Google, Yandex, Bing, Alexa vb.) üst sıralarda çıkması için yapılan çalışmalara SEO (Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyonu) denir.
Özer Bilgisayar Yazılım olarak Web sitenizin Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkması için çalışıyoruz ve en iyi iyileştirme tekniklerini kullanıyoruz.